Kategorie

Informacja

PPUH Navitex Sp. z o.o.

PPUH Navitex – W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz produktów związanych z branżą maszyn budowlanych. 
 
Specjalizujemy się w sprzedaży młotów hydraulicznych. Oferujemy w tym zakresie sprzedaż zarówno nowych jak i używanych młotów wyburzeniowych a także części zamienne do młotów (groty, uszczelnienia, korpusy, cylindry, akumulatory i obudowy do młotów, bijaki, rygle grota, tuleje, membrany). Od niedawna do oferty dołączyliśmy wynajem młotów hydraulicznych.
 
Ponadto nasza firma posiada bardzo duży magazyn części zamiennych do maszyn budowlanych. W ofercie mamy także nietypowe i rzadkie na naszym rynku części. Posiadamy części do maszyn budowlanych światowych liderów ciężkiego sprzętu takich jak: CNH (Case i New Holland), Caterpillar, i JCB. Dostarczamy części i podzespoły do maszyn rodzimej marki HSW produkowanych w Stalowej Woli, w której znajduje się także nasza siedziba. Jeśli szukają Państwo części do ładowarek kołowych - Ł 34, Ł 34B, 534 - 520 - 540 - 560 B, 560C, spycharek gąsienicowych: - TD 9H - TD 12C - TD 15C, TD15E, TD 15H - TD 20G, TD20H - TD 25 G, TD 25H - TD 40B, TD 40C – zapraszamy do przejrzenia naszej strony internetowej i kontaktu.
 
Od kilku lat dostarczamy osprzęt do wózków widłowych. Nasz osprzęt do wózków produkowany jest w Polsce i spełnia surowe normy bezpieczeństwa oraz posiada odpowiednie certyfikaty. Oferowany osprzęt do wózków to m.in. widły do wózka widłowego, platformy robocze, koleby, pługi, łyżki, dźwigi i inne
 
Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie. Nasza firma działa od 2010 roku natomiast nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie na rynku maszyn budowlanych. Zapewniamy pełne wsparcie w doborze odpowiednich modeli.  Dokładamy wszelkich starań, aby transakcje realizowane z naszą firmą były dla Państwa przyszłościowe i opłacalne. Nasi klienci wracają do nas ponieważ zapewniamy usługi i produkty na wysokim poziomie.
 
Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje współpracy dlatego zapraszamy do kontaktu firmy zainteresowane ofertą hurtową.